אינסטלטור ברחוב הברזל – שירות מהיר ומקצועי

זקוקים לאינסטלטור? "האינסטלטורים" כאן בשבילכם

רחוב הברזל השוכן ברמת החייל בתל אביב מתאפיין בשפע של חנויות ומסעדות הזקוקים לתשתית ביוב תקינה. מה עושים במקרה של בעיות?

רחוב הברזל הינו רחוב השוכן בשכונת רמת החייל בתל אביב. איזור זה הינו איזור מסחרי מרכזי ומלא חנויות. רחוב הברזל בעצמו מלא במסעדות, רשתות למזון מהיר ומבני מגורים ובו גם שוכן בית החולים הפרטי "אסותא" המפורסם. כל אלו זקוקים לתשתית ביוב תקינה המתפקדת בצורה מיטבית כדי לאפשר התנהלות יום יומית שוטפת ונורמאלית ללא סיכון סביבתי ומפגעים תברואתיים הקשורים למערכת הביוב. "המקצוענים שירותי אינסטלציה" מספקים אינסטלטור בברזל בתל אביב ובכל איזור המרכז וכן בעלי הכשרה מתאימה לטיפול בכל בעיות הביוב השונות. אם אתם זקוקים לאינסטלטור בברזל בתל אביב "המקצוענים שירותי אינטסלציה" זה המקום הנכון עבורכם.

 

077-6021183

 

מהי שאיבת בורות שומן?

אינסטלטור בברזל בתל אביב הוא שירות מובקש ונצרך גם ללא שיתעוררו בעיות במערכת הביוב. איזור זה מתאפיין במסעדות רבות הנדרשות על פי חוק להתקנת בור שומן שתפקידו להפריד את הפסולת השומנית מיתר הפסולת ולאגור אותה בתוכו. בערך אחת לשנה יש צורך לפנות את הבור באמצעות שאיבת בורות שומן ולפנות מקום לפסולת חדשה. המקצוענים שירותי אינסטלציה מספקים שירות שאיבת בורות שומן מקצועי ומיומן המתבצע באמצועת הביובית. משאית הביובית שלנו היא מהחדישות והאיכותות בענף זה ובאמצעות משאבה עוצמתית היוצרת ואקום בלחץ אינטנסיבי אנו מצליחים לרוקן את בורות השומן ביעילות רבה. תכולת הבור משונעת לאתר פסולת ייעודי המוכרז כמתאים למטרה זו על ידי הרשות המקומית

שירותי ביוב נוספים

במקרה של סתימות במערכת הביוב אנו מבצעים פתיחת סתימות איכותית ויעילה באמצעות שאיבות ביוב המתבצעות גם הן על ידי הביובית. לאחר השאיבה אנו מבצעים שטיפה של קו הביוב וניקוי מלא המאפשר מעבר תקין וזורם למי השופכין לכל אורך קו הביוב.אנו מבצעים גם החלפת קווים במקרה של צורך בהחלפת קווים של ביוב כמו במקרה של צנרת ישנה במיוחד, תקלה, דליפה או פיצוץ בצנרת .

זקוקים לאינסטלטור בברזל בתל אביב? הגעתם למקום הנכון. צרו קשר עכשיו!