ביובית בבני ברק

בני ברק היא אחת מהערים הצפופות ביותר בארץ ומטבע הדברים נדרשת תחזוקה שוטפת וטיפול תדיר של מערכת הביוב.

אם חשבתם שתל אביב היא עיר ללא הפסקה חכו עד שתכנסו לרחוב רבי עקיבא בבני ברק ביום חמישי בלילה. תנועת האנשים הרבים המתרוצצים ונחש כלי הרכב המתפתל במעלה הרחוב יכולה להשאיר כל אחד עם פה פעור. בני ברק הינה אחת מהערים הצפופות והומות האדם בכל הארץ ורחוב רבי עקיבא שנחשב לרחוב הראשי בבני ברק- עמוס עוד יותר. חנויות מכל הסוגים, קיוסקים, פיצוציות, רשתות מזון מהיר וכמובן בניני מגורים צפופים וישנים הגודשים את הרחוב משני עבריו בצפיפות מקסימאלית. מאפיינים אלו של רחוב רבי עקיבא הופכים אותו פגיע עוד יותר לבעיות בביוב ביחס לרחובות אחרים צפופים פחות ובעלי תשתיות ביוב חדשות יותר ומטבע הדברים יתעוררו בעיות המצריכות פניה דחופה לאינסטלטור ברבי עקיבא בני ברק. "המקצוענים שירותי אינסטלציה" מומחים לבעיות ביוב מכל הסוגים יספקו עבורכם מענה זריז ומקצועי ומתן פתרון לכל מה שתזדקקו. שאיבות בורות שומן, פתיחת סתימות, שאיבות ביוב, החלפת קוים ועוד.

 

077-6021183

 

שאיבת בורות שומן

רחוב רבי עקיבא בבני ברק מתאפיין בעסקים רבים המערבים בתוכם עיסוק עם שומן, מאפיות, עסקי מזון מהיר וכדומה. כל עסק כזה מחויב על פי החוק להתקין בור שומן הקרוי בשפה מקצועית יותר "מפריד שומנים" תפקידו של בור זה הוא להפריד את הפסולת השומנית משאר הפסולת כדי שלא תיצור סתימה במערכת הביוב. מידי תקופה יש צורך לבצע שאיבת בורות שומן כדי לרוקן את הבור ולפנות מקום לפסולת חדשה.

פתיחת סתימות

כאשר מתרחשת סתימה בביוב יש צורך להזמין אינסטלטור ברבי עקיבא בני ברק המספק שירותי ביובית שיבצעו שאיבות ביוב באמצעות משאבה רבת עצמה המותקנת על משאית הביובית. באמצעות שאיבה זו עוברת תכולת הביוב למשאית הביובית וכך נפתחת הסתימה.

בכל מקרה של בעיה או צורך אחר הקשור לאינסטלציה, צרו קשר עכשיו ו"המקצוענים שירותי אינסטלציה " יפתרו לכם כל בעייה בהקדם האפשרי.