אינסטלטור בבילו – שירות מהיר ומקצועי

צומת בילו ברחובות, משמש כמרכז קניות ומסעדות מרכזי. בצומת חונים ומתרעננים הנהגים בדרכם לעבודה, או לאזורים אחרים בארץ. המקום משמש כמרכז קניות עיקרי לבני המושבים באזור, וכמקום תעסוקה לתושבים. בני המושבים, יכולים לפתוח שם עסקי מזון או מכירות.

 

077-6021183

 

לנהגים הבאים להתרענן מגיע ריח נעים:

לנהגים הבאים אל צומת בילו כדי לנוח ולהתרענן, ולצבור כוחות להמשך הנסיעה, מגיע שיהיה להם כל הזמן ריח טוב, ושלא יסבלו מסתימות והצפות של ביוב. ולכן, אם פתאום נוצרת סתימה והצפה, אנו ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה", נגיע תוך זמן קצר אל הצומת, ונבצע עבודה של פתיחת קווים סתומים, ושאיבת בורות ביוב, על מנת שהנהגים שבאו להתרענן, יוכלו לנשום שוב במהרה אוויר נקי.

מומלץ לבתי העסק לרוקן מדי פעם בורות:

לכל בית עסק, יש סיכוי של הצטברות לכלוכים בביוב. לכן, מומלץ לכם מדי פעם להזמין אותנו לבצע שאיבת בורות שומן, תיקון צנרת רקובה, והחלפת קווים בעת הצורך. מומלץ כל כמה חודשים לבצע שאיבות ביוב קטנות, על מנת לא להגיע ליצירת סתימת ביוב גדולה.

נטפל בכל גורם שיוצר תקלה בביוב:

לפעמים, סתימות נוצרות לא רק בגלל לכלוך של העסק. במקומות פתוחים, יכולים להיווצר סתימות בגלל פגעי מזג האוויר. סופות חול, גשמים חזקים הגורמים לבוץ, לנפילות עצים, ורוחות המשירות עלים, גורמות להצטברות לכלוך טבעי של ענפים ועלים שחודר למערכת הביוב במתחם. לכן, כדאי כחלק מהתחזוקה השוטפת, לבצע פתיחת קווים וניקוי מוחלט של הקו, לאחר סופות חול חזקות, או סופות גשמים חזקות שעלולות ליצור נזק למערכת הביוב.

אנו נטפל לכם בכל האינסטלציה הנדרשת לעסק:

אנו ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה", לא מטפלים רק בתחומים של שאיבות ביוב, ושאיבות בורות שומן, אלא נבצע כל עבודת אינסטלציה שהעסק זקוק לו. אנו נחליף לכם ברזים ואסלות, וכיורים כאשר תרצו לשדרג ולשים כלים יפים יותר. אנו נשנה לכם את מיקומי נקודות המים, ונוסיף נקודות מים חדשות עבור ברזים חדשים כאשר תצטרכו. כאשר יש סופות חול, מומלץ להזמין אותנו לצורך ניקוי של המרזבים, על מנת למנוע סתימות ונזילות מהמרזבים.

זקוקים לאינסטלטור בצומת בילו ברחובות? אנו ב"המקצוענים אינסטלציה" נבצע לכם במהירות וביסודיות כל עבודת אינסטלציה שתטצרכו.