אינסטלטור בפארק המדע – שירות מהיר ומקצועי

פארק המדע ברחובות, הינו אזור תעשייה מפותח. בפארק זה, ישנם סוגים שונים של בתי עסק מתחומים שונים, ומסעדות. המסעדות הן מסעדות מסוגים שונים: בשרים, מאפה, בתי קפה, ועוד. לשם מה יצטרכו אינסטלטור בפארק המדע ברחובות?

 

077-6021183

 

סתימה בביוב גרועה לעסקים:

תארו לעצמכם סתימה בביוב בפארק המדע ברחובות. מעבר לריח הבלתי נעים, בעלי העסקים נמצאים במצב מביך מול הלקוחות שלהם. הצפה של מי ביוב, יכולה להביא לפגיעה במכירות ובעסקאות. לכן, כאשר נוצרת סתימת ביוב, אנו נשלח לכם באופן מיידי, אינסטלטור בפארק המדע ברחובות. האינסטלטור, יבצע שאיבות ביוב, וידאג להחזיר את הרצפה של פארק המדע נקייה מחדש, ללא מי ביוב.

יכולות להיות מגוון סיבות לסתימה בביוב:

אמנם, הבניינים בפארק המדע הם בניינים חדשים, אולם, לפעמים קורה מצב בו מצטברים יותר מדי לכלוכים בביוב. לשם כך, מומלץ להזמין אינסטלטור בפארק המדע ברחובות, שיבדוק מה הסיבה הגורמת לסתימה. לעיתים, הסיבה היא הצטברות שומן בביוב, ולכן, נבצע שאיבת בורות שומן, המפריעים לפעולה התקינה של הביוב. סיבה נוספת, היא סתימה של הביוב בגלל ענפים, או שורשים של עץ. אנו נבצע פתיחת קווים של הביוב, ונרוקן את הקו מכל לכלוך, ענפים, ונוציא את שורשי העצים המפריעים לקו הביוב.

סתימת ביוב בתוך בית העסק:

יש לכם הצפת ביוב בתוך בית העסק? לפעמים, סתימת הביוב לא תהיה בקו החיצוני, אלא בצנרת הפנימית בתוך בית העסק. מצב זה, יכול להיווצר בבתי עסק בהם מתעסקים עם בשרים, וחתיכות שומן נכנסות דרך כיור המטבח וזורמות לביוב. כך, נוצרת הצטברות שומן, עד שמגיעים למצב בו נאלצים לבצע פתיחת סתימות ושאיבת מי הביוב, ושאיבת בורות שומן, על מנת לרוקן לגמרי את קו ביוב.

זקוק לקו ביוב חדש?

אתה רוצה להוסיף פתח ניקוז ביוב נוסף בבית העסק שלך? מלבד השירות של החלפת קווים, שירות אינסטלטור בפארק המדעמבצעים גם שירות של הוספת קווי ביוב חדשים. אנו נוסיף לך נקודות חדשות של חיבור מים לעסק, וכן נוסיף לך תשתית ביוב לעסק שלך, ונחבר אותה בצורה מקצועית לתשתית הביוב הראשית של פארק המדע.

זקוקים לאינסטלטור בפארק המדע ברחובות?  צלצלו אלינו, ונתן לכם שירות איכותי במחיר משתלם.