אינסטלטור במתחם יכין סנטר, יצאת צדיק

אם אתם מתגוררים באזור המרכז סביר להניח שביליתם לא אחת במתחם יכין סנטר, אם לא  ביליתם בו השם שלו מצלצל באוזניכם ונשמע לכם מוכר. מתחם יכין סנטר הוא מרכז קניות ובילוי בעל סניפים בערים שונות כמו פתח תקווה, נתניה ועוד. המתחם מרכז בתי עסק רבים בתחומים שונים. בכל מקום מסוג זה ישנם עסקים רבים בתחום המזון המוכן שהולך ומתפתח בכל מרכז קניות ובכלל.

 

077-6021183

 

בורות שומן לעסקים במתחם יכין סנטר

החוק מחייב כל בית עסק שתחום ההסעדה וממכר המזון להציב מלבד בור ביוב תקני ורגיל גם בור שומן נוסף שתפקידו לאגור את השומנים הרבים המצטברים מהכנת המזון במסעדה או בבית העסק. התקנה הזו חשובה מאוד על מנת לשמור על בור הביוב משומנים שמצטברים על דופן הצנרת וגורמים עם הזמן לאחר שמצטברים לשכבה עבה, לסתימות חמורות במערכת. כמו כן, חלה חובה על בעלי עסקים בתחום ההסעדה להזמין שירות של שאיבת בורות שומן במתחם אחת לתקופה כדי למנוע הצטברות של שומנים בבורות השומן שעלולים לסתום את המערכת בסופו של דבר.

שאיבות ביוב ופתיחת סתימות- עסק למקצוענים

שאיבות ביוב נעשות על ידי חברה מקצועית שמחזיקה במשאית ביובית ששואבת ומנקה היטב את בור הביוב מכל הפסולת שלו. שאיבת בורות ביוב חשובה הן לתחזוקה טובה של בור הביוב והן כאשר נוצרת סתימה חמורה במערכת שמצריכה ניקוי יסודי של הבור ולאחר מכן ניתן לגשת אל הבור ולבדוק מהי התקלה שארעה.

גם לשם פתיחת סתימות חמורות שמחייבות טיפול מקצועי יש צורך בציוד מקצועי ומתקדם. לדוגמא, במקרה של סתימה בבור שיוצרת הצפה של מי הביוב החוצה, ראשית כל יש צורך לשאוב את הבור, רק לאחר מכן ניתן לצלם את קווי הביוב ולהחליט על פי הצילום שנעשה בעזרים מתקדמים מהו אופי הטיפול שיש לבצע בהתאם לגורם לסתימה. אם הגורם הוא שורשים חודרניים, יש לנקוט פעולה שונה מאשר במקרה שמדובר בגוף זר אחד.

לא משנה מהי התקלה שארעה אצלכם במתחם יכין סנטר, אתם צריכים טיפול של מומחים. בתי עסק מפסידים רבות מטיפול לא מקצועי מספיק בצנרת שגורר הפסדים נוספים. לכן, אן יש לכם צורך באינסטלטור במתחם יכין סנטר פנו עוד היום ל"המקצוענים שירותי אינסטלציה ותיהנו ממקצועיות, זמינות ושירות!