אינסטלטור במרכז שוסטר

[rev_slider alias="p29"][/rev_slider]

  מרכז שוסטר, הינו מרכז מסחרי בתל אביב. במרכז, יש עסקיםיוקרתיים. המרכז, מהווה מוקד קניות לתושבי רמת אביב. המרכז, בנוי מחנויות חד קומתיות, המסודרות בח', סביב רחבה גדולה. ברחבה יש מזרקה יפה. במרכז, מתקיימות מעת לעת פעילויות שונות לילדים.

   

  077-6021183

   

  אי אפשר לשלב יוקרה עם ריח ביוב:

  כאשר אנו ב"המקצוענים שירותי ביוב", נותנים שירות בעיר תל אביב, אנו מודעים לכך שבמרכזים מסחריים רציניים, כדוגמת מרכז שוסטר בתל אביב, אי אפשר בכלל שיהיה מצב בו תהיה סתימת ביוב. הריח והלכלוך, לא עולים בקנה אחד עם המותגים היוקרתיים המוכרים במתחם. ולכן, כאשר נוצר לעסק במתחם סתימת ביוב, מומלץ לו לחייג אלינו, ומיד נשלח אליו אינסטלטור במרכז שוסטר שיבצע פתיחת סתימות מיידית, ושאיבות ביוב.

  הצפת ביוב במרכז שוסטר- מפגע תברואתי:

  כל הצפת ביוב המתרחשת במרכז שוסטר, הינה מפגע תברואתי. במרכז יש קונים רבים כל הזמן, ומדי פעם, מתקיימים פעילויות שונות במרכז. לכן, חשוב מאוד לטפל בכל סתימות ביוב, אך יותר חשוב, הוא לחשוב כיצד למנוע מצב כזה. על מנת שלא תצטרכו להזמין אותנו בשביל שאיבות ביוב, כדאי להזמין אינסטלטור במרכז שוסטר, לצורך ניקוי יסודי של קו הביוב.

  כיצד מסעדות יכולות למנוע הצטברות שומן ולכלוך בביוב?

  אותנו מזמינים לבצע שאיבת בורות שומן, רק כאשר נוצרת סתימה רצינית מרוב שקיעת שומן, המביאה לסתימות ביוב. אולם, אם מקפידים על כמה כללים בסיסיים, אפשר למנוע הצטברות שומן בבורות. חשוב מאוד לשים מסננת בכיור, ולרוקן אותה מדי פעם לפח. יש לטאטא היטב את הרצפה מלכלוכים לפני השטיפה, כדי שלא יכנסו לכלוכים עם שומנים למי הביוב.

  רוצים להחליף ברזים, או להוסיף ברז חדש?

  כל עסק, יוצר שינויים עיצוביים. לפעמים תרצו להוסיף לעסק עמדות כיור חדשות. לפעמים תרצו לשים ברזים יותר יפים במטבח ובשירותים. לא מספיק רק לבחור ברז יפה, אלא גם לבחור באינסטלטור מקצועי. אנו נשלח לכם אינסטלטור במרכז שוסטר, שיוסיף לכם לעסק נקודות מים חדשות, יבצע החלפת קווים של מים בעת הצורך, ויתקין לכם בבית העסק ברזים חדשים ויפים.

  זקוקים לאינסטלטור במרכז שוסטר? פנו אלינו לכל מטרה, ונגיע אליכם במחיר הוגן.