אינסטלטור בעזריאלי – שירות מהיר ומקצועי

מרכז עזריאלי חולון, הינם בניינים המרכזים בתוכם, משרדים ובתי עסק. בקניון יש מסעדות, וחנויות שונות. בחצר שבין הבניינים, מתקיימים מעת לעת שווקים, ירידים ועליות שונות. מרכז זה, נחשב לאחד מהקניונים המרכזיים, ומרכז בילוי עיקרי של תושבי ראשון לציון.

 

077-6021183

 

לא נעים מצב של סתימת ביוב באמצע סדנת יצירה:

החלום השחור של בעלי מרכז עזריאלי בחולון, הוא שאמצע סדנת יצירה לכבוד סוכות או חנוכה, תתרחש סתימת ביוב. ההצפה שתגרם, והריח שייוצר, יצור תחושה לא נעימה למשתתפים, ועלול לגרום לילדים לתעסוקה חלופית- משחק במי ביוב. לכן, אנו מספקים שירות אינסטלטור במרכז עזריאלי חולון. במצב זה, האינסטלטור יגיע מהר, ויבצע פתיחת סתימות בדרשות, ושאיבות ביוב.

לא צריך לחכות לרגע האחרון:

אין זה כדאי לחכות לרגע שבו מתרחשת סתימת ביוב, ורק אז להזמין שירות אינסטלטור במרכז עזריאלי חולון. כדאי למנוע מראש מצבים אלו, מומלץ כחלק מהתחזוקה השוטפת של המקום, להזמין אינסטלטור לצורך פתיחת קווים מדי פעם, וניקוי לכלוך, על מנת למנוע הצטברות לכלוך שתביא לסתימה. כמו כן, כדאי מדי פעם לבצע שאיבת בורות שומן, על מנת למנוע הצטברות שומן שתגרום להצפה. אנו ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה", נשמח לבצע לכם תחזוקה שוטפת של האינסטלציה במקום.

שירותי אינסטלציה בתוך מבני הקניון:

לפעמים, יש צורך להזמין אינסטלטור במרכז עזריאלי חולון, בשביל שירותי אינסטלציה בתוך העסקים והחנויות. לפעמים, יש צורך בהחלפת צנרת המים מסיבות מסוימות בתוך העסק, ואז אנו נבצע החלפת קווים, ונשים לכם צנרת מים חדשה. לאחר מכן, נדאג לחבר את בורות הניקוז, לקו הביוב המרכזי של הקניון. לפעמים, אפשר למנוע הצפה כללית, על ידי כך שאנו מבצעים פתיחת סתימות ושאיבת בורות שומן בתוך בתי העסק. יש לזכור שהצטברות הלכלוך בתוך בית העסק, יביא בסוף לסתימה כללית בביוב הראשי של הקניון.

זקוקים לנקודות מים חדשות בבית העסק?

אם קניתם חנות חדשה במרכז עזריאלי חולון, או שכרתם מקום עבור עסק חדש, ואתם זקוקים מסיבה מסויימת לפתוח נקודה עבור ברז מים במקום שעדין אין בו חיבור אל צנרת המים, אנו נעשה זאת בצורה מקצועית. אנו ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה" מתמחים ביצירת נקודות מים חדשות.

זקוקים לשירות    אינסטלטור במרכז עזריאלי חולון? צרו עמנו קשר, ונגיע אליכם מהר.