אינסטלטור במרינה, יצאת צדיק

יש לכם בית עסק במתחם המרינה בהרצליה ואתם מחפשים אחר בעל מקצוע טוב שתמיד תוכלו לסמוך עליו שיסייע לכם בעת תקלה במערכת האינסטלציה שלכם? כדאי שתדעו שאינסטלטור טוב שיהיה זמין באופן קבוע או כמעט קבוע לפניותיכם הוא הצלה אמתית. כדי להבין מדוע זו הצלה יש לדעת מהו היקף הפעילות במרינה בהרצליה.

 

077-6021183

 

הכירו את המרינה בהרצליה

המרינה בהרצליה היא מבין הגדולות והחדשניות ביותר בעולם ומאכלסת כ-700 מקומות עגינה. במרינה בהרצליה עוגנים בקביעות כ-680 כלי שיט ובמהלך השנה אף מתבצעות בה תחרויות שייט ארציות ובינלאומיות. מלבד הפעילות בתחום השייט והימאות המתבצעת באזור, יש במתחם המרינה שטחי תיירות ונופש, שטחי בידור ומסחר, מועדוני ספורט ימי ובתי מלון עם דירות נופש מפנקות.

התסריט הטוב…

מהעובדות הללו עולה כי היקף הפעילות במרינה בהרצליה הוא גבוה ביותר ויש בה פעילות ערה לאורך כל שעות היממה. תארו לעצמכם שבעסק לכם או במסעדה שלכם המופעלת במרינה בהרצליה נוצרה סתימה חמורה בבור השומן או בבור הביוב של המקום וגרמה להצפה ולמפגע תברואתי חריף ממדרגה ראשונה. מקרה כזה הוא סיבה מצוינת לסגור את פעילות המסעדה עד לבוא אינסטלטור מקצועי שמתמחה בשאיבת בורות שומן ויפתח לכם את הסתימה, יטפל בגורם מהשורש שיצר את הסתימה והכל יבוא על מקומו בשלום.

התיאור שתיארנו הוא תיאור אופטימי ביותר של פתרון הבעיה, אינכם צריכים להשבית את העסק למשך זמן רב , המלאך המושיע בדמות האינסטלטור מגיע בן רגע והכל מסתדר על הצד הטוב ביותר.

התסריט הרע…

הבעיה מתחילה כאשר אין לכם אינסטלטור באזור או שאינכם יודעים כלל וכלל לאיזה בעל מקצוע כדאי לפנות, אז העסק מסתבך … אתם צריכים להשבית את המסעדה למשך זמן רב שגורר הפסדים רבים במיוחד בעונת הקיץ  ועוד …

בעיות פותרים רק עם מומחים!

כדי שתדעו כיצד להתמודד עם מצבים לא נעימים כאלו, אנו רוצים שתכירו את חברת המקצוענים שירותי אינסטלציה שתוכל לתת לכם מענה מקצועי וזמין. אנו חברה ותיקה בתחום האינסטלציה הפועלת במרכז הארץ ובערים שבסביבה. אנו ממוקמים קרוב באופן יחסי למרינה בהרצליה ונוכל תמיד לשלוח בעל מקצוע אמין ומקצועי עד אליכם כדי לטפל בבעיה במהירות האפשרית. לא משנה במה הבעיה, פתיחת סתימות , החלפת קווים או שאיבות ביוב אנו כאן לשירותכם תמיד!