אינסטלטור במגדלי בסר – שירות מהיר ומקצועי

מגדלי בסר הממוקמים ברחוב בן גוריון, בין בני ברק לרמת גן הם שני מגדלי ענק רבי קומות בני 35 ו-21 קומות שמיועדים למשרדים בתחומים שונים ולבתי מסחר. הם מהווים חלק חשוב ונכבד מבין התעשייה, המסחר והכלכלה שממוקמים בעיר רמת גן. מקומות הומים שכאלו המתאפיינים בפעילות ערה ובלתי פוסקת כמעט, סביר להניח שמדי פעם יתרחשו בהם תקלות אינסטלציה שונות. תקלות אלו עלולות להשבית פעילות של משרד או של בית עסק למשך זמן ולגרום להפסדים רבים ולעיכוב בפעילות חשובה המתבצעת במקום.

 

077-6021183

 

מי אנחנו?

חברת המקצוענים שירותי אינסטלציה פועלת בעיקר במרכז הארץ ומעניקה שירות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה ועוד. בגלל המיקום שלנו אנו יכולים לספק שירות מהיר במיוחד למגדלי בסר הממוקמים ברמת גן. המקצוענים שלנו מורכב מאנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים במיוחד. אנו לא מתפשרים על אמינות ועל מקצועיות מכיוון שאנו מאמינים שאלו שתי התכונות החשובות ביותר אצל אינסטלטור: אמינות – לדעת לספק שירות אמין ואמתי ולתת ללקוח מידע אמין ועדכני בנוגע לנעשה בצנרת שלו. המקצועיות אף היא חשובה ביותר מכיוון שבמגדלים רבי קומות המערכת דורשת התמצאות מיוחדת שלא תמצאו בכל חברת אינסטלציה.

בורות שומנים במסעדות- לשם מה?

מגדלי בסר מאכלסים בתי מסחר שונים בין השאר אף בתחום הסעדה. מסעדות וכל בית עסק בתחום המזון מחויב על פי חוק לייעד בור ביוב מיוחד לשומנים על מנת שלא ישתלבו במערכת הכללית ויהרסו אותה על ידי השומנים שנצמדים לדפנות הצנרת וסותמים אותה. על פי החוק ישנה חלה חובה על שאיבת בורות שומן למסעדות, אחת לתקופה כדי שבבורות השומן עצמם לא יצטברו שומנים רבים על דפנות הצנרת שיגרמו להצרת הצנרת וממילא לסתימות חמורות במערכת.

שירותי ביובית – רק אצל המומחים שלנו

חברת המקצוענים שירותי אינסטלציה מתמחה בשאיבות בורות שומן למסעדות ולכל עסק/לקוח פרטי שמחזיק בבור שומן. תחום זה דורש מומחיות ידע וניסיון אך לא רק. יש צורך בהחזקה של משאית ביובית
(אחת לפחות) שתשאב את בור השומן בצורה מקצועית ביותר , לביובית משאבות ענק ומכלים לאיסוף הפסולת , את הפסולת משליכים לאחר מכן באתרים המיועדים לכך מטעם המשרד לאיכות הסביבה. לאחר שאיבת הבורות ניתן לעבור להליך פתיחת הסתימות עצמו שיעה אף הוא על ידי אינסטלטור מומחה מהצוות שלנו.