אינסטלטור בכורזין – שירות מהיר ומקצועי

כורזין הוא מרכז קניות גדול ומרכזי בעיר גבעתיים שבגוש דן הכולל חנויות, בתי עסק רבים, משרדים וחנויות שונות לממכר מזון מוכן. מקום כזה הוא מקום בו מתרחשת פעילות ערה ובלתי פוסקת כמעט( למעט בכמה שעות בלילה) ומטבע הדברים הוא מועד לתקלות אינסטלציה שונות הנובעות בחלקן מהפעילות האינטנסיבית במקום וחלקן מריבוי בתי עסק בתחום המזון המייצרים מעצם היותם פסולת רבה של שאיריות מזון שונות.

 

077-6021183

 

אודותינו- חברת המקצוענים שרותי אינסטלציה

חברתנו, הצוות שירותי אינסטלציה ממוקמת במרכז הארץ ומעניקה שירות לערים בקרבת מקום כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים ועוד. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אינסטלטור בכורזין בגבעתיים וליהנות מזמינות יוצאת דופן, ממהירות הגעה ומטיפול אחראי ומקצועי. אנו מאמינים שלהיות קשובים ללקוח ולענות על שאלותיו, לגרום לו להבין את המתרחש הוא חלק מהמקצוע שלנו וכפי שרופא לא זורק את הפציינט מבלי להסביר לו את הטעון הסבר מבחינת הלקוח, כך גם אנו לא מפקירים את הלקוח אלא נענים לשאלותיו ועושים הכול כדי שיחוש רגוע ובטוח שהתקלה סודרה על הצד הטוב ביותר.

 השירותים שלנו

השירותים שלנו כוללים טיפול במגוון תקלות ובעיות אינסטלציה. לא נאריך בדבר אך נזכיר כמה שירותים חשובים שלנו שנצרכים לעיתים תכופות לבתי עסק בתחומי המזון וההסעדה. אנו מחזיקים צי של משאיות ביובית המיועדות לשאיבת ביוב. משאיות ביובית מכילות משאבות ענק ששואבות אליהן את הפסולת מבור הביוב או מבור השומן ומנקות היטב את הבור בצורה יסודית ביותר. בסיום הניקוי ניתן להחדיר מצלמה אל הבור , לצלם את הצינור  וכך לדעת מה הבעיה המדויקת בו וכיצד ניתן לטפל בה.

פתיחת קווי ביוב ופתיחת סתימות אנו מבצעים במקרים של סתימות חמורות שלא ניתן להתמודד עמן באופן עצמאי. פתיחת קווי ביוב נעשית במגוון טכנולוגיות מתקדמות כמו הפעלת לחץ מים גבוה אל תוך הצינור ובעזרת הלחץ, הסתימה משתחררת. פתיחת קווי ביוב יכולה להיעשות אף על ידי החדרת חומרים כימיים שונים במקרים בהם חדרו לצנרת שורשים וענפים חודרניים.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עמנו, המקצוענים שירותי אינסטלציה וליהנות משירות מתקדם ואמין ביותר!