אינסטלטור בדוד אליעזר – שירות מהיר ומקצועי

יש בעיות בביוב? הגעתם למקום הנכון

בעיות אינסטלציה ובעיות בביוב הם מטרד לא קטן המצריך טיפול מידי. "המקצוענים שירותי איסטלציה" יפתרו לכם כל בעיה.

רחוב דוד אליעזר הנמצא בבן יהודה הוא רחוב שוקק חיים ופעילות רבה. חוץ מבנייני המגורים המצויים לכל אורכו ישנן גם מוסדות, מכולות, מרפאה גנים ועוד. לצורך חיי שיגרה תקינים של תושבי הרחוב יש צורך בתחזוקה שוטפת של מערכת הביוב וכמובן במקרים בהם מתעוררות בעיות בביוב נצרכת פניה לאנשי המקצוע הנכונים שיפתרו את הבעיה במהירות האפשרית. אם אתם מחפשים אינסטלטור בדוד אליעזר בבן יהודה היגעתם למקום הנכון.  "המקצוענים שירותי אינסטלציה" מספקים שירותי אינסטלציה ומטפלים בכל בעיות הביוב השונות, פתיחת סתימות, שאיבות ביוב, שאיבת בורות שומן, החלפת קוים ועוד.

 

077-6021183

 

יש סתימה בביוב . מה עושים?

סתימות בביוב גורמות להצפת מי ביוב שמהווה לא רק מטרד רציני וריח צחנה לא נעים אלא עלולה גם לגרום לסיכון ממשי. מי הביוב מביאים איתם חיידקים ומחלות וכן גזים רעילים שנוצרו במהלך פרוק הפסולת המתרחש בתוך צנרת הביוב. שירות פתיחת סתימות מתבצע באמצעות משאית הביובית. אנו מחדירים לביוב משאבה רבת עוצמה שמבצעת שאיבות ביוב. תכולת הביוב עוברת למיכל המותקן על משאית הביובית וכך משתחררת הסתימה.

החלפת קווים

החלפת קווי ביוב מתבצעת כאשר ישנה תקלה בצנרת הביוב או כאשר היא ישנה במיוחד . לעיתים היא מתבצעת כחלק מעבודות תחזוקה שתפקידן למנוע בעיות עתידיות במערכת צנרת הביוב. החלפת קווים יכולה להיות חלקית או מלאה – החלפה מלאה של כל קו הביוב או נקודתית, שיפוץ של איזור מסוים שהינו בעייתי.

שאיבת בורות שומן

בורות שומן אלו בורות שתפקידם להפריד את הפסולת השומנית מיתר הפסולת ובכך למנוע היווצרות סתימות במערכת הביוב בשל שומן קרוש. את בורות השומן יש צורך לשאוב מידי תקופה. שאיבת בורת שומן מתבצעת באופן דומה לשאיבות ביוב רגילות באמצעות משאבת הביובית.

"המקצוענים שירותי אינסטלציה" מספקים שירותי ביובית, אינסטלטור בדוד אלעזר באור יהודה ובכל איזור המרכז. צרו קשר עכשיו!