אינסטלטור בבת ים – הכי מקצועי במחיר הכי זול

[rev_slider alias="p18"][/rev_slider]

  כך תבחרו אינסטלטור בבת ים

  אם אתם לא גרים באוהל באמצע המדבר ואינכם שואבים מים מהבאר, סביר להניח כי נתקלתם בתקלות שונות במערכת. אין צנרת שחסינה מפני תקלות. מה עושים? מחפשים אינסטלטור…

  כמעט ואין בית בישראל שהצנרת שלו לא נקלעה לתסבוכת כזו או אחרת. אם זו סתימה, פיצוץ או הצפה. אז נכון שלא בכל בית זה יקרה באותה תדירות כי זה תלוי בהרבה מאוד דברים כמו למשל, באיכות החומרים בהם השתמש הקבלן בזמן הבנייה. זה תלוי גם באורח החיים וברמת המודעות לשמירה על ניקיון הצנרת. זה אומר שישנם מסננים טובים בכיורים המונעים מפסולת להיסחף לניקוז. זה גם אומר שישנה זהירות שלא להשליך פסולת שאינה מתכלה אל האסלה וכדומה. אך כפי שאמרנו, התקלות בוא יבואו גם לשם. כי כך היא הצנרת…

   

  077-6021183

   

  איך תבחרו אינסטלטור בבת ים?

  אז הגיע הרגע בו החלטנו שאין מנוס, חייבים כאן אינסטלטור ומיד! איך נדע מי הוא איש המקצוע הנכון והראוי לבצע עבורנו את התיקון?

  כדאי מאוד לשים דגש על הנקודות הבאות כאשר מחפשים איש מקצוע שיטפל בצנרת.

  • תעודה – בשביל להיות אינסטלטור לא חייבים להחזיק בתעודה כלשהי ומסיבה זו ישנם הרבה שרלטנים שהחליטו להתפרנס כאינסטלטורים כאשר בפועל אין להם הרבה ידע בשטח מלבד איך להוציא כסף מלקוחות תמימים. לכן, כדאי לברר האם לאינסטלטור ישנה תעודה כלשהי מקבלן שיפוצים, זה יעיד שמדובר באיש מקצוע.
  • המלצות – כדאי לבקש המלצות מלקוחות שהיו מרוצים מהשירות. זוהי אינדיקציה מאוד טובה לברר ולהגיע אכן אל איש מקצוע טוב ואמין.
  • לוח זמנים – בטרם תסגרו עם איש מקצוע כזה או אחר, בררו מה הצפי לביצוע העבודה בסדר הגודל הזה. אתם למעוניינים בטיפול מהיר ויעיל בלי סחבת מיותרת.
  • מחירים – בתחום האינסטלציה אין מחירון קבוע. לכן, כדאי שתבררו אצל מספר בעלי מקצוע ולקבל מהם הצעות מחיר. חשוב שתדעו, הזול -לא תמיד יהיה מוצלח.
  • בטיחות בעבודה – האינסטלטור משתמש בכלים מכלים שונים ולעיתים ישנם כלים מסוכנים שעלולים לפגוע בו או בסביבתו. לכן, חשוב לוודא שהאינסטלטור מבוטח בביטוח תאונות אישיות. את בני הבית, דאגו להרחיק מהמקום בו מתבצע התיקון.

  אצלנו, תמצאו את השירות המושלם, הבטיחותי, המקצועי והמיומן תחת מטריה אחת! אינסטלטור בבת ים תזמינו רק ב-"המקצוענים – שירותי אינסטלציה" כי מגיע לכם הטוב ביותר!