אינסטלטור באם המושבות – שירות מהיר ומקצועי

מתגוררים בשכונה המחודשת אם המושבות אשר ממוקמת בצפון פתח תקווה? רוצים להכיר אינסטלטור טוב שילווה אתכם בכל בעיה או תקלה בה תתקלו ויתחזק את הצנרת כנדרש במקצועיות ובאמינות רבה? רוצים בעל מקצוע קבוע שיהיה במיקום זמין וקרוב אליכם כך שתוכלו להיעזר בו בעת הצורך? המקצוענים שירותי אינסטלציה ישלח אליכם בעל מקצוע מעולה שמועסק בחברתנו ואנו לוקחים אחריות מלאה על טיב העבודה שלו, כך שאין לכם כלל מה לדאוג ואתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר ובאחריות מלאה.

 

077-6021183

 

מי אנחנו?

חברת המוות שירותי אינסטלציה הינה חברה מוכרת וידועה בעלת ניסיון ומוניטין בתחום. אנו פעילים בעיקר באזור המרכז, בגבעתיים ובתל אביב. אנו מודעים אף לכך שבעיות אינסטלציה דורשות לרוב טיפול מידי ללא עכבות ולכן אנו מעניקים ללקוחות שלנו זמינות גבוהה ביותר. בשל היותנו חברה הזמינות והנגישות אכן מתאפשרות לנו יותר מכיוון שגם אם אינסטלטור אחד הלך לטפל בתקלה אצל לקוח, עדיין יש לנו בעלי מקצוע נוספים זמינים ונגישים שיוכלו להתפנות לעזרתכם.

הזמינות שלנו- הנוחות והרוגע שלכם!

אם אתם מתגוררים באם המושבות- בפתח תקווה, לחברתנו יתרון מובהק בין השאר מבחינת המיקום. המיקום הקרוב שלנו יהפוך את הזמינות שאנו בלאו הכי מעניקים לזמינה ולנגישה יותר מאי פעם. אנו שמים לעצמנו למטרה שאף לקוח לא יחכה לשירות זמן רב מכיוון שהצפייה במצב כזה היא קשה ביותר. תארו לעצמכם שבתיכם מוצב בפסולת של צנרת שהתפוצצה וכל הפסולת אצלכם בבית, זהו מצב שלא סובל דיחוי, בו תמיד תוכלו לפנות אלינו ולהיענות בהקדם.

שאיבות ביוב- אצל מקצוענים בלבד

אחד השירותים המתקדמים והנחוצים ביותר שאנו מפעילים הוא שאיבות ביוב. שאיבות ביוב הוא דבר שיש לעשות בכל צנרת אחת לתקופה כדי לתחזק אותה כיאות ולמנוע מצבים של סתימות, הצפות ושאר מרעין בשין… במקרה שכבר נוצרה סתימה והצינור סתום או שישנה הצפה כתוצאה מהסתימה, אם מדובר בסתימה רצינית, יש לנקות את הבור בעזרת ביובית שתשאב את הבור בצורה יסודית ביותר, תקנה את כל הפסולת והלכלוך ותותיר את הבור נקי ומוכן לטיפול. שאיבות ביוב לא מפקידים בידי חברות לא מקצועיות , במקרים אלו יש לבחור בטוב ביותר- בנו, המקצוענים שירותי אינסטלציה.