אינסטלטור באחוזה רעננה, יצאת צדיק

תארו לעצמכם שאתם מתהלכים ברחוב אחוזה בעיר רעננה, רחוב מרכזי והומה אדם, חנויות רבות המוכרות מורצים שונים כמו פריטי לבוש, מזון מהיר, בתי קפה ועוד  , בשעות רבות ביום הרחוב עמוס ביותר: בבוקר מפני תנועת האנשים בצועדים לעבודתם ולמקום לימודיהם, בצהריים בשעה בה רבים חוזרים מהעבודה, אחר הצהריים רבים המטיילים בין חנויות ובקיצור מדובר ברחוב הומה ביותר.

 

077-6021183

 

ביוב מוצף- מפגע תברואתי ממדרגה ראשונה

מספיק שבור ביוב אחד מאלו המונחים מתחת לאדמת הרחוב יוצפו, כדי לגרום לאי נעימות רבה לצועדים ולמטיילים ברחוב. סביר להניח שרובכם חוויתם את החוויה המפוקפקת של הליכה ברחוב הומה אדם כאשר מתחת לרגליכם זורמים מים עכורים מאחד מבורות הביוב, אתם נעצרים לרגע משתהים, חושבים שאולי לא שמתם לב אבל ירד גשם ולא! הביוב עולה על גדותיו ורבים מהאנשים שמסתובבים ברחוב חשופים אפילו מבלי לדעת כל כך, למפגע תברואתי ממדרגה ראשונה- חיידקים ומזיקים שחוגגים על חשבונכם!

כדי למנוע מכולנו את התסריט הלא נעים הזה, הקימה חברת המקצוענים שירותי אינסטלציה חברה למתן שירותים נרחבים בתחום האינסטלציה בפריסה נרחבת ביותר באזור המרכז בערים שונות כמו: פתח תקווה, גבעתיים, רמת גן, חולון , בני ברק וכמובן באחוזה רעננה.

למה לבחור דווקא ב"המקצוענים שירותי אינסטלציה"?

המקצוענים אינסטלציה היא חברה וותיקה ומנוסה בתחום, לא כל חברת אינסטלציה תחזיק באמתחתה את הציוד הכי חדיש והמתקדם ביותר המיועד לטיפול בבעיות חמורות שלא ניתן לטפל בהן באופן עצמאי. לא תמיד מדובר  בבעיות אלא לעיתים גם על תחזוקה שוטפת של בורות ביוב או בורות שומן צריכה להיעשות על ידי בעלי מקצוע טובים בתחום. אנו מחזיקים ביובית לשאיבת בורות שומן או לשאיבות ביוב במקרים של סתימות חמורות. לאחר הניקוי והשאיבה אנו מתמקדים בפתיחת סתימות במערכת כדי שתחזור לפעילות סדירה. גם מצלמה לצילום קווי ביוב מסייעת לנו ולכם לאתר בקלות  ובמהירות תקלות בצנרת ולזהות את הצורך בהחלפת קווים, בעת הצורך.

אם אתם צריכים שירותי אינסטלציה באחוזה רעננה אנו הכתובת הטובה ביותר בעבורכם, צרו עמנו קשר בכל עת שתצטרכו!