רטיבות בקיר

לראות מעבר לקיר

אחת התופעות הנפוצות בקרב בעיות בתחום האינסטלציה היא בעיית הנזילות. איך נדע לזהות אותן, האם הן מזיקות ומה מומלץ לעשות על מנת למגר אותן.

 

077-6021183

 

יהיו לכך סימנים שונים ומגוונים. חשוב כי נדע לחפש אותם על מנת שנוכל לזהות את מקור הבעיה ואת תחילת היווצרותה על מנת שנוכל לטפל בה בהקדם האפשרי ולמנוע נזק רב או מצטבר יותר. את הסימנים השונים נוכל לזהות אם נפתח מודעות לכך ונחפש אותם באופן שגרתי.

הנזילות יכולות להיות בין הקירות או המרצפות ולעיתים גם על התקרה. סימנים המעידים על נזילות יכולים להיות קילופי צבע לא מוסברים בקיר, אולי גם בועות אשר מתחילות להיווצר על גבי הקיר. סימן נוסף ומובהק הוא כתמים כהים או עובש על הקירות.

ראשית, חשוב להבין כי הטיפול בנזילות אלו הינו קריטי ומשמעותי. מלבד הנזק האסתטי שאותם הכתמים או הקילופים יכולים ליצור מדובר בנזק בריאותי ממשי. שאיפה של אוויר אשר נמצא בו עובש איננה בריאה ומשפיעה באופן שלילי ביותר על המערכת הבריאותית של בני האדם.

בנוסף לנזק הבריאותי הרב שמקומות לחים ועבשים המגיעים בעקבות נזילות, קיים גם נזק מצבר אשר יכול לגרום לשיבוש משמעותי ונזק רב אשר הולך ומצטבר בקירות הבית. התעלמות ממפגע רטיבות קטן יכול ליצור מצב אשר בסופו של דבר הנזק המצטבר והמתפשט יהיה כה רב עד כי עבודת השיפוץ על מנת לתקן אותה תהיה בעלת עלות כספית גבוהה ביותר. עלות אשר לא היתה מתוכננת ואשר יכולנו לחסוך לו רק היינו מטפלים בה בזמן.

מה ניתן לעשות על מנת לטפל בנזילות אלו

אמנם נוכל למצוא בחנויות כלי בית ועשה זאת בעצמך סוגים שנונים של חומרי איטום וצביעה מניעתית. ייתכן ודרך טיפול זו יכולה להיות יעילה לזמן מה או לרטיבות מאד קטנה. ההמלצה הגורפת היא למצוא את אנשי המקצוע המיומנים אשר ידעו  לזהות במדויק את מקור הרטיבות ולטפל בה.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, אנחנו המקצוענים שירותי אינסטלציה, נגיע ונטפל בבעיה באופן מקצועי ומיומן.